Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co lepiej kupić w itemshopie?


Co lepiej kupić w ItemShopie?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co lepiej kupi? w ItemShopie?

    • M60 3 lub 7 dni
      2
    • Famas 30 dni
      34
    • M249MINIMI
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Famas to swietny wybór ale M60 też tyra...

 

Famas mi sie juz znudził i osobiscie lubie fragować M60 bo jest dobre na duze dystanse i mozna nia pospamować :D

 

M60 ma dobrego powera i łatwo ja opanować a do famasa trzeba sie przyzwyczaic.

 

Dla początkującego : M60

 

Dla Doswiadczonego : Famas

 

 

Pierwsza osoba, w historii MPC Forum.pl która przekroczyła kamień milowy 100d online.


32Aef.png


By Alicexcullen


"So many people will idolise, while their own success is in their reach... Don't forget, you're able to design your own universe."

Opublikowano

Zdecydowanie FAMAS jest szybki i ma duże dmg co prawda trzeba już trochę umieć grać żeby go opanować ale zanim wbijesz 16lv to już powinieneś być w miarę dobry :):) Ja osobiście miałem największy lv 19 (kupiłem famasa na 60 dni i za 30 dni admini usunęli mi konto nie wiem dla czego :P) Aktualnie mam 17lv i miałem jeszcze kilka kont 11 - 18 lv

Także jeśli potrafisz opanować to bierz Famasa a nie pożałujesz

Chyba was poyebało :D

Opublikowano

Co to za porównanie.. Famas na 30 dni, a M60 na tydzień.

Tutaj to pewne, że lepiej wziąć FAMASA bo jest na dłużej.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Wg mnie najlepszą bronią będzie FAMAS... jeśli grasz na cqc to famas, jeśli bardziej chodzi Ci o przejście Zoombie mod to m60 lub mini .

 

Bywalec
Opublikowano

Ale masz problem... Pomyśl tylko m60 3 czy tam 7 dni to nic w porównaniu do FAMASA 30.

FAMAS to najlepsza broń według mnie w tej grze więc nie masz co żałować po zakupie taj kosy :)

53981808b2521f3d.jpg
Opublikowano

Ja bym tam wybrał m60 bo ma wielki magazynek, dmg też ma dobre. Tak wgl to mam m60 i staty po 17-1 (bez hacków oczywiście)

zbyt duża sygna

Opublikowano

Ja bym brał Famasa bo dobra mocna broń jeden minus to taki ze ma maly magazynek ale jak masz dobrego cela to spokojnie Ci wystarczy :)

 

 

wiki9818.gif

POMOGŁEM? DAJ + : ]

 

 

 

 

 

typekdalmisygnejeee.jpg

 

cb8760bdaae2e6c268ff847bda.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...